Торта со есенски мотив

1,880.00ден2,810.00ден

Торта декорирана со путер крем и рачно изработени и нијансирани есенски листови од фондан,…

Clear
Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.