Чоколадна торта

460.00ден2,070.00ден

100% чоколадно уживање за оние кои сакаат строго чоколадна торта.

Clear

Состав: брашно, јајца, шеќер, какао, темна чоколада, хопла, млеко.

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.