Корнет со овошје

920.00ден2,490.00ден

Clear

Составот на сликата е ШВАРЦВАЛД, доколку избрете друг вкус/состав страничниот изглед (пресекот на тортата) ќе се разликува.
Сите состави на торти можете да ги погледнете на следниот линк.
Доколку во моментот нема свежо овошје како на сликата, истото ќе биде заменето со друго сезонско овошје.

Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.