Love & Macarons

660.00ден12,550.00ден

Декорирана торта со љубовен мотив, изработена со комбинација на шалг, чоколадо и фондан.

Clear

Вкусот и бројот на парчиња се по избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Овошна, Сахара, Сникерс, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.