Ѕвездена торта

640.00ден2,910.00ден

Пандишпани со ореви, гријаж од ореви, чоколаден и ванила крем со путер, за оние кои сакаат поблаги торти.

Clear

Состав: шеќер, јајца, орев, путер, брашно, чоколадо

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.