Abstract Rose Cake

820.00ден1,270.00ден

Clear

Изберете декорација која најмногу ви се допаѓа и подарете уникатна торта со рачно насликан дизајн. Страничниот изглед на тортата ќе зависи од избраниот вкус. Тортата на сликата е вкус – грчка.

Декорација

Girl, Rose

Големина

12 парчиња, 18 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.