“Брзај, брзај прваче” (за девојче)

990.00ден2,980.00ден

Декорирана торта со принт апликации што ја прават шарена и весела, баш како што треба да биде почетокот на учебната година.
Составот и големината на тортата се по избор.

Clear

Торта со шлаг и тематски принт апликации за почеток на учебната година…

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.