Chocolate dripped all occasions cake

1,060.00ден3,800.00ден

Торта декорирана со шлаг, растечено чоколадо, сезонско овошје и чоколадни додатоци погодна за сите пригоди.

Clear

Торта декорирана со шлаг, растечено чоколадо, сезонско овошје и чоколадни додатоци.

Бројот на парчиња и составот е по избор. Составите на тортите можете да ги погледнете на следниот линк.

Доколку во моментот нема свежо овошје како на сликата, истото ќе биде заменето со друго сезонско овошје.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња, 75 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.