Love You Heart Shaped Cake

560.00ден1,870.00ден

Clear

Едноставна торта со форма срце и натпис love you.

Составот и големината на тортата се по ваш избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.