Macarons in Love

1,460.00ден2,530.00ден

Clear

Торта со основа фондан и макаронси.

Составот и големината се по Ваш избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.