Pleated Ombre Hearts Cake

1,680.00ден2,990.00ден

Clear

Торта декорирана со срциња во неколку нијанси изработени од путер крем.

Вкусот и бројот на парчиња на тортата се по Ваш избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.