Сицилија торта

590.00ден2,580.00ден

Торта со чоколаден крем и крем со вкус на портокал.

Clear
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.