Christmas Magic

980.00ден3,060.00ден

Новогодишна торти со Дедо Мраз или Ирвас, изработена од шлаг.

Clear
Декорација

Дедо Мраз, Ирвас

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.