Women’s Day Cake “Theresa”

1,020.00ден2,440.00ден

Clear

Составот на сликата е САХАРА, доколку избрете друг вкус/состав страничниот изглед (пресекот на тортата) ќе се разликува.

Формата на тортата од 12 и 18 парчиња е како ролат, а од 25, 30 и 35 парчиња е коцка, односно правоаголна торта. Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.