Women’s Day Cake “Clara”

460.00ден1,350.00ден

Clear

Составот на сликата е ГРЧКА, доколку избрете друг вкус/состав страничниот изглед (пресекот на тортата) ќе се разликува.

Формата на тортата од 12 и 18 парчиња е како ролат, а од 25, 30 и 35 парчиња е коцка, односно правоаголна торта. Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

Updating…
  • Нема производи во кошничката.