Еклери (разни вкусови во декоративна кутија со 12 парчиња)

210.00ден330.00ден

Одберете го Вашиот омилен вкус или пак одберете микс од сите вкусови спакувани во декоративна кутија.

Clear

Кутија од 12 еклери спакувани во декоративна кутија.

Одберете вкус

ванила, лешник, ф'стак, малина, микс од вкусови

SKU: N/A Категорија:
Updating…
  • Нема производи во кошничката.