Новогодишна торта со принт Дедо Мраз

660.00ден2,300.00ден

Новогодишна торта со принт апликација од стариот добар Дедо Мраз, странично декорирана со елки и снегулки..

Clear

Новогодишна торта со принт апликација од стариот добар Дедо Мраз, странично декорирана со елки и снегулки. Тортата на сликата е од 18 парчиња.

**Ве молиме имајте во предвид дека доколку одберете торта од 12 парчиња истата ќе биде во форма на ролат. Останатите форми/големини можете да ги погледнете на следниот линк.

 

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.