Winter Wonderland & Santa Claus Moon

1,660.00ден2,640.00ден

Декорирана торта со рачно изработена декорација од фондан. И двете декорации се вистинско уметничко дело, рачно сликани со прехрамбени бои.

Clear

Декориран ролат со рачно изработена декорација од фондан. Изберете декорација која најмногу Ви се допаѓа и ќе донесе магијата на новогодишните празници.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Декорација

Winter Wonderland – Снежна идила, Santa Claus Moon – Дедо Мраз Месечина

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.