Gingerbread man, Santa Claus & Snowman

1,520.00ден2,880.00ден

Декорирана торта со рачно изработена декорација од фондан

Clear

Декориран ролат со рачно изработена декорација од фондан. Изберете декорација која најмногу Ви се допаѓа и ќе донесе магијата на новогодишните празници.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Декорација

Gingerbread man, Santa Claus – Дедо Мраз, Snowman – Снешко

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.