Christmas Drip

1,290.00ден2,470.00ден

Елегантна новогодишна торта со путеркрем, растечено чоколадо, борови гранчиња и макаронс…

Clear
Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.