Winter Sparkle Wonderland

1,880.00ден3,190.00ден

Зимска декорација која зрачи со нежност и убавина, вистинска снежна идила изработена со комбинација на путеркрем, фондан и магичен шеќер…

Clear

Зимска декорација која зрачи со нежност и убавина, вистинска снежна идила изработена со комбинација на путеркрем, фондан и магичен шеќер…

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.