Rudolf the Red Nose Reindeer

1,420.00ден2,990.00ден

Декорирана торта со рачно изработена декорација од путеркрем и фондан.

Clear

Декорирана торта со изглед на најпознатиот ирвас на Дедо Мраз.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.