Новогодишна торта со принт

1,190.00ден2,450.00ден

Новогодишна торта со принт апликација.

Clear

Бројот на парчиња и составот е по избор. Можете да одберете од различните новогодишни торти.

Големина

25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Декорација

Cute Rudolf, Blinking Santa, Happy Snowman

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.