Frosty the Snowman

2,280.00ден4,250.00ден

Нашиот Frosty снешко кој блика од радост и среќа…

Clear

Декорирана торта со фондан со рачно изработени фигури. Составот на тортата и големината е по избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.