Merry Christmas

1,190.00ден2,370.00ден

Торта изработена со путеркрем во боите на новогодишната магија…

Clear

Торта изработена со путер крем. Составот и големината се по избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.