Funny Rudolf

1,430.00ден2,300.00ден

Clear

Декорирана торта со фондан со рачно изработени фигури.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.