White Christmas

1,530.00ден2,550.00ден

Clear

Декорирана торта со фондан, со Дедо Мраз и прекрасен божиќен цвет.

Големина

25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.