Падобранци

240.00ден830.00ден

*во 1кг падобранци има околу 90-100 парчиња

Clear
Одбери пакување

KG, 500gr., 300gr., 750gr., 400gr.

Тип на кутија

стандардна пластична кутија, декоративна кутија

SKU: N/A Категории: , Ознаки: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.