Плетена торта

460.00ден1,350.00ден

Clear

Составот на сликата е ГРЧКА торта, доколку избрете друг вкус/состав надворешниот изглед ќе биде ист, единствено пресекот на тортата ќе се разликува.

Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.