Чоколадо и малини

720.00ден2,190.00ден

Clear

*Составот на сликата е МАЛИНА торта, доколку избрете друг вкус/состав пресекот на тортата ќе се разликува.
Сите состави на торти можете да ги погледнете на следниот линк.
Доколку нема свежи малини, истите ќе бидат заменети со друго сезонско овошје.

Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.