Шварцвалд торта

590.00ден2,580.00ден

Мешавина на вкусови (ореви, чоколадо, вишна, јагода) за љубителите на торти кои се освежителни, но богати со ореви.

Clear

Состав: пандишпани со ореви, крем со ореви, црно и бело чоколадо, вишна и јагода.

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.