Elegant I Love You Cake

820.00ден1,960.00ден

Clear

Едноставна, елегантна торта со путер крем и натпис I love you.

 

Големината и вкусот на тортата се по Ваш избор.

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.