Tic Tac Love Wins Cake

1,780.00ден3,340.00ден

Торта декорирана со фондан.

Вкусот и големината на тортата се по Ваш избор.

Clear
Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.