I ♥ You Buttercream Cake

1,620.00ден2,470.00ден

Clear

Декорирана торта со срце од путер крем.

Вкусот на тортата е по Ваш избор.

Големина

25 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категорија:
Updating…
  • Нема производи во кошничката.