Новогодишна торта со принт апликација Santa & Friends

980.00ден2,880.00ден

Декорирана торта со принт апликација со новогодишен мотив.

Clear

Торта декорирана со шлаг и новогодишна принт апликација на шеќерна хартија. Бројот на парчиња и составот е по избор.

 

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.