Малина торта

590.00ден2,580.00ден

Чоколаден и ванила крем, освежен со малина и збогатен со лешници.

Clear

Состав: шеќер, јајца, раст.масти, млеко, брашно, малина,чоколадо, лешник, орев

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.