Моливче – ABC

1,080.00ден3,310.00ден

Составот и големината на тортата се по избор. На сликата е торта од 18 парчиња.

Clear

Чоколадирана торта со рачно изрбаотено моливче од фондан и букви ABC.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.