Peek-A-Boo Bunny Cake

2,130.00ден2,700.00ден

Clear

Декорирана торта со путеркрем и рачно изработени фигури од фондан.

Големина

25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Овошна, Сахара, Сникерс, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.