Bunny Driving Easter Cake

1,530.00ден2,850.00ден

Clear

Декорирана торта со комбинација на путеркрем, бисквитни колачиња како велигденски јајца и најважниот детаљ – фигура од фондан со зајчиња кои возат автомобил – морков.

Составот на тортата е по избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.