Велигденска торта со принт no.3

560.00ден2,200.00ден

Велигденска торта со принт апликација со зајчиња, дополнително украсена со пеперутки.

Clear

Велигденска торта со принт апликација со зајчиња, дополнително украсена со пеперутки. Тортата на сликата е од 12 парчиња.

Составот на сликата е „САХАРА“ и доколку одберете друг состав тортата ќе се разликува на пресек. Доколку сакате основата на тортата да биде целосно покриена со шлаг, а не „гола“ како на сликата, Ве молиме истото нагласете го во забелешка при комплетирање на нарачката.

**Ве молиме имајте во предвид дека доколку одберете торта од 12 парчиња истата ќе биде во форма на ролат. Останатите форми/големини можете да ги погледнете на следниот линк.

 

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.