Велигденска торта со принт no.1

460.00ден1,350.00ден

Велигденска торта со принт апликација со зајчиња, дополнително украсена со пеперутки и облачиња.

Clear

Велигденска торта со принт апликација со зајчиња, дополнително украсена со пеперутки и облачиња. Тортата на сликата е од 18 парчиња.

Составот на сликата е по Ваш избор.

**Ве молиме имајте во предвид дека доколку одберете торта од 12 парчиња истата ќе биде во форма на ролат. Останатите форми/големини можете да ги погледнете на следниот линк.

 

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.