Smiling Snowman

1,580.00ден2,790.00ден

Новогодишна торта со основа од шлаг и снешко изработен од фондан.

Clear
Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.