Среќно моливче – розево

1,080.00ден3,310.00ден

Составот и големината на тортата се по избор. На сликата е торта од 18 парчиња.

Clear

Чоколадирана торта со рачно изрбаотено моливче од фондан кое пишува „Среќно прваче„

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.