Шарено – марено, торта за прваче

1,280.00ден2,490.00ден

Составот и големината на тортата се по избор.

Clear

Торта со шлаг, шарено обоена со натпис Среќно првваче и принт од различни боички…

Составот и големината на тортата се по избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.