School Happiness

720.00ден2,550.00ден

Декорирана торта со принт апликации што ја прават шарена и весела, баш како што треба да биде почетокот на учебната година.
Составот и големината на тортата се по избор.

Clear

Составот и големината на тортата се по избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.